MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS RNGR MIDSIZE - 05211107
289,88incl. VAT
289,88incl. VAT

289,88incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 5-1/8" |
| Height Metric | 13 cm |
| Length Imperial | 31-1/2" |
| Length Metric | 80 cm |
| Height | 13 cm (5-1/8") |
| Width Imperial | 58" |
| Width Metric | 147 cm |
| Width | 147 cm (58") |
| Length | 80 cm (31-1/2") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
