MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HANDGUARD DEFLECTOR OR - 06351564
31,40incl. VAT
31,40incl. VAT

31,40incl. VAT
| Type | Replacement , Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Material | Not Included |
| Mount Type | Handguard |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" , 1-1/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm , 28.6 mm |
| For Handlebar Diameter | 28,6 mm (1-1/8") , 22 mm (7/8") |
| Model | Contour |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Product Name | Handshield |
| Color/Finish | Orange , Black |
| Base Color | Orange |
| Units | Pair |
| Style | Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road , ATV , Snow |
