MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - MOUNT HAND GRD BAR END - 06351745
32,15incl. VAT
32,15incl. VAT

32,15incl. VAT
| Type | Handguard , Handlebar End |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Flat |
| Features | with Tap , For Aluminum Handlebars |
| Material | Composite |
|---|---|
| Product Name | Mount |
| Color/Finish | Flat , White , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Pair |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
