MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SHIELD REPL PODIUM BLK - 06351461
36,02incl. VAT
36,02incl. VAT

36,02incl. VAT
| Type | Replacement , Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Material | Aluminum |
| Mount Type | Handguard |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Gloss |
| Features | Mounting Hardware Included |
| Model | Podium , Rebound |
|---|---|
| Material | Textile |
| Product Name | Handshield |
| Color/Finish | Black , Gloss |
| Base Color | Black |
| Units | Set |
| Style | Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road , ATV , Snow |
