MOTION PRO - AC THR PUSH CABLE HON - MP620380
50,23incl. VAT
50,23incl. VAT

50,23incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing | Braided |
| Housing Length | 103,5 cm (40-3/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Housing Length Metric | 103.5 cm |
| Housing Length Imperial | 40-3/4" |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Overall Length | 117 cm (46") |
| Base Finish | Chrome |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Push , Braided |
| Units | Each |
| Base Color | Silver |
| Color/Finish | Chrome |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Model | Armor Coat |
| Overall Length Imperial | 46" |
