MOTION PRO - CABLE THROTTLE T3 KTM - 06501126
54,98incl. VAT
54,98incl. VAT

54,98incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | +5" |
| Size Metric | +12.7 cm |
| Housing Material | Vinyl |
| Model | T3 Slidelight |
| SIZE | +12,7 cm (5") |
| Product Name | Cable |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Alternate Length |
| Brand | MOTION PRO |
| Riding Style | Off-Road |
