MOTION PRO - CABLE THR (PUSH)A/C YAM - 06500432
52,61incl. VAT
52,61incl. VAT

52,61incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing | Braided |
| Housing Length | 102 cm (40-1/4") |
| Size Metric | +15.2 cm |
| Size Imperial | +6" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Housing Length Metric | 102 cm |
| Overall Length Metric | 114.5 cm |
| Housing Length Imperial | 40-1/4" |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Overall Length | 114,5 cm (45") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Alternate Length , Push , Braided |
| Units | Each |
| Base Color | Silver |
| Color/Finish | Chrome |
| Product Name | Cable |
| SIZE | +15,2 cm (6") |
| Model | Armor Coat |
| Base Finish | Chrome |
| Overall Length Imperial | 45" |
