MOTION PRO - CABLE THR (PULL)A/C YAM - 06500425
52,61incl. VAT
52,61incl. VAT

52,61incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing | Braided |
| Housing Length | 101,5 cm (40") |
| Size Metric | +15.2 cm |
| Size Imperial | +6" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Housing Length Metric | 101.5 cm |
| Overall Length Metric | 112 cm |
| Housing Length Imperial | 40" |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Overall Length | 112 cm (44") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Alternate Length , Pull , Braided |
| Units | Each |
| Base Color | Silver |
| Color/Finish | Chrome |
| Product Name | Cable |
| SIZE | +15,2 cm (6") |
| Model | Armor Coat |
| Base Finish | Chrome |
| Overall Length Imperial | 44" |
