MOTION PRO - CABLE SPEEDO KTM - 06550061
50,52incl. VAT
50,52incl. VAT

50,52incl. VAT
| Type | Speedometer |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 70-1/2" |
| Overall Length Metric | Standard |
| Housing Length Metric | 179 cm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 179 cm (70-1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | Standard |
|---|---|
| Features | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | Standard |
