MOTION PRO - CABLE THROTTLE KAW - 06501146
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 61 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | +4" |
| Size Metric | +10 cm |
| Behuizingslengte | 61 cm (24") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | +10 cm (+4") |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 24" |
