MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - MUFFLER PACKING 11X16X1 - 18602211
26,56incl. BTW
26,56incl. BTW

26,56incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 16" |
| Lengtemaat | 40,5 cm |
| Breedte Imperial | 11" |
| Breedte (Metrisch) | 28 cm |
| Breedte | 28 cm (11") |
|---|---|
| Lengte | 40,5 cm (16") |
| Productnaam | Uitlaatpakking |
| Stuks | Elk |
| Stijl | 4-Takt |
| Rijstijl | Straat |
