MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PIPE ARMOR 250 4 STROKE - 18610611
51,97incl. BTW
51,97incl. BTW

51,97incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Past buisdiameter metrisch | 31,8 mm - 38,1 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Past op pijpdiameter | 31,8 mm - 38,1 mm (1-1/4" - 1-1/2") |
| Imperiale Lengte | 10" |
| Lengtemaat | 25,5 cm |
| Lengte | 25,5 cm (10") |
|---|---|
| Model | Japans 250 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Pijpbescherming |
| Stuks | Elk |
| Stijl | 4-Takt |
| Past pijpdiameter imperiaal | 1-1/4" - 1-1/2" |
