MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PIPE ARMOR 450 4 STROKE - 18610612
56,81incl. BTW
56,81incl. BTW

56,81incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Past buisdiameter metrisch | 38,1 mm+ |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Past op pijpdiameter | 38,1 mm+ (1-1/2") |
| Imperiale Lengte | 10" |
| Lengtemaat | 25,5 cm |
| Lengte | 25,5 cm (10") |
|---|---|
| Model | Japans 450 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Pijpbescherming |
| Stuks | Elk |
| Stijl | 4-Takt |
| Past pijpdiameter imperiaal | 1-1/2 |
