MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CLAMP EXHAUST MSE 2.19 - 18610685
26,56incl. BTW
26,56incl. BTW

26,56incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 2.19" - 2.37" |
| Metrische klemdiameter | 55,6 mm - 60,2 mm |
| Clamping Diameter | 55,6 mm - 60,2 mm (2,19" - 2,37") |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Klem |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
