MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CLAMP EXHAUST MSE 2.31 - 18610686
27,77incl. BTW
27,77incl. BTW

27,77incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 2.31" - 2.49" |
| Metrische klemdiameter | 58,7 mm - 63,3 mm |
| Clamping Diameter | 58,7 mm - 63,3 mm (2,31" - 2,49") |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Klem |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
