YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB16B-A1 - YB16BA1
154,80incl. BTW
154,80incl. BTW

154,80incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 16,2 cm |
| Height Imperial | 6-3/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 207 A |
| Batterijcapaciteit | 16 Ah |
| Referentienummer | YB16B-A1 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 16 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 6-5/16" |
| Lengtemaat | 160 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 160 mm (6-5/16") |
| Breedte | 90 mm (3-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 90 mm |
| Breedte Imperial | 3-9/16" |
| Gewicht | 3,8 kg (8,4 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,8 kg |
| Gewicht Imperiaal | 8,4 lb |
| Hoogte | 16,2 cm (6-3/8") |
| Ventlocatie | Links |
