YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB16CL-B - YB16CLB
158,07incl. BTW
158,07incl. BTW

158,07incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 175 mm |
| Height Imperial | 6-7/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 240 Ampère |
| Batterijcapaciteit | 19 Ah |
| Referentienummer | YB16CL-B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Linker paal |
| Positieve Terminal Locatie | Rechter Post |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1,9 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV , Straat , Watervaartuig |
| Imperiale Lengte | 6-7/8" |
| Lengtemaat | 175 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 175 mm (6-7/8") |
| Breedte | 100 mm (4") |
| Breedte (Metrisch) | 100 mm |
| Breedte Imperial | 4" |
| Gewicht | 4,6 kg (10,1 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 4,6 kg |
| Gewicht Imperiaal | 10,1 lb |
| Hoogte | 175 mm (6-7/8 Duim) |
| Ventlocatie | Rechts |
