MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CORE SLEEVE MUFFLER 15 - 18600473
41,08incl. VAT
41,08incl. VAT

41,08incl. VAT
| Type | Baffle Core |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 15" |
| Length Metric | 38 cm |
| Length | 38 cm (15") |
| Material | Stainless Wool |
|---|---|
| Product Name | Sleeve |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | ATV , Off-Road , UTV , Street |
