MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CORE SLEEVE MUFFLER 19 - 18600474
51,97incl. VAT
51,97incl. VAT

51,97incl. VAT
| Type | Baffle Core |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 19" |
| Length Metric | 48.5 cm |
| Length | 48,5 cm (19") |
| Material | Stainless Wool |
|---|---|
| Product Name | Sleeve |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
