MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING MUFFLER 10.5 X 16 - 18600852
13,25incl. VAT
13,25incl. VAT

13,25incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 16" |
| Length Metric | 40.5 cm |
| Width Imperial | 10-1/2" |
| Width Metric | 26.5 cm |
| Width | 26,5 cm (10-1/2") |
|---|---|
| Length | 40,5 cm (16") |
| Material | Fiberglass |
| Product Name | Muffler Packing |
| Units | Each |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
