MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING PILLOW COMP 15 - 18600573
38,66incl. VAT
38,66incl. VAT

38,66incl. VAT
| Type | Competition |
|---|---|
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Units | Each |
| Product Name | Pillow |
| Length | 40,5 cm (16") |
|---|---|
| Length Metric | 40.5 cm |
| Length Imperial | 16" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
