MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING PILLOW COMP 19 - 18600574
42,29incl. VAT
42,29incl. VAT

42,29incl. VAT
| Type | Competition |
|---|---|
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Units | Each |
| Product Name | Pillow |
| Length | 48,5 cm (19") |
|---|---|
| Length Metric | 48.5 cm |
| Length Imperial | 19" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
