MOTION PRO - CLUTCH CABLE YAMAHA - MP05014
22,71incl. VAT
22,71incl. VAT

22,71incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 98 cm (38-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Housing Length Metric | 98 cm |
| Overall Length Metric | 117.5 cm |
| Housing Length Imperial | 38-1/2" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 117,5 cm (46-1/4") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Features | Straight |
| Overall Length Imperial | 46-1/4" |
