MOTION PRO - CABLE CLUTCH/T ATV YAM +2 - 06520429
31,46incl. VAT
31,46incl. VAT

31,46incl. VAT
| Type | Clutch , Terminator |
|---|---|
| Housing Length | 105,5 cm (41-1/2") |
| Size Metric | +51 mm |
| Size Imperial | +2" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | UTV , ATV |
| Housing Length Metric | 105.5 cm |
| Housing Length Imperial | 41-1/2" |
| Travel Metric | 70 mm |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Travel | 70 mm (2-3/4") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Alternate Length , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | +51 mm (2") |
| Features | Straight |
| Travel Imperial | 2-3/4" |
