MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM +3 - 06501052
15,67incl. BTW
15,67incl. BTW

15,67incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 76 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Size Imperial | +3 |
| Size Metric | +76 mm |
| Behuizingslengte | 76 cm (30") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Grootte | Plus 76 mm (3") |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 30" |
