MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CLAMP EXHAUST MSE 1.56 - 18610680
21,72incl. BTW
21,72incl. BTW

21,72incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1,56" - 1,70" |
| Metrische klemdiameter | 39,6 mm - 43,2 mm |
| Clamping Diameter | 39,6 mm - 43,2 mm (1,56" - 1,70") |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Klem |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
