MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CLAMP EXHAUST MSE 1.94 - 18610683
24,14incl. BTW
24,14incl. BTW

24,14incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1,94" - 2,12" |
| Metrische klemdiameter | 49,3 mm - 53,8 mm |
| Clamping Diameter | 49,3 mm - 53,8 mm (1,94" - 2,12") |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Klem |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
