YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB16-B - YB16B
150,04incl. BTW
150,04incl. BTW

150,04incl. BTW
| Type | Zware Uitvoering |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 6-7/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 215 A |
| Batterijcapaciteit | 19 Ah |
| Referentienummer | YB16-B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1,9 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
| Lengtemaat | 175 mm |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 155 mm (6-1/8") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 175 mm (6-7/8") |
| Breedte | 100 mm (4") |
| Breedte (Metrisch) | 100 mm |
| Gewicht | 4,8 kg (10,6 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 4,8 kg |
| Gewicht Imperiaal | 10,6 lb |
| Ventlocatie | Rechts |
