MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING PILLOW 13 Small Body 2 - 18602223
27,77incl. VAT
27,77incl. VAT

27,77incl. VAT
| Type | Muffler |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 13" |
| Length Metric | 33 cm |
| Length | 33 cm (13") |
| Product Name | Pillow Pack |
|---|---|
| Units | Kit |
| Style | 2-Stroke |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
