MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WRAP EXHAUST-BLK 1X 50' - 18610340
61,65incl. VAT
61,65incl. VAT

61,65incl. VAT
| Type | Exhaust |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 50" |
| Length Metric | 15.2 m |
| Width Imperial | 1" |
| Width Metric | 25.4 mm |
| Width | 25,4 mm (1") |
| Length | 15,2 m (50') |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Product Name | Wrap |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
