MOTION PRO - CABLE-CLUTCH A/C YAM - 06520322
57,38incl. VAT
57,38incl. VAT

57,38incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Travel Metric | 152 mm |
| Overall Length Imperial | 56-1/2" |
| Overall Length Metric | 143.5 cm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Clutch Adjuster Location | Center |
| Housing | Coil Wound |
| Travel | 152 mm (6") |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Overall Length | 143,5 cm (56-1/2") |
|---|---|
| Base Finish | Chrome |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Chrome |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Style | Coil Wound |
| Brand | MOTION PRO |
| Travel Imperial | 6" |
