MOTION PRO - THROTTLE CABLE HONDA - MP020381
10,42incl. VAT
10,42incl. VAT

10,42incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 99 cm (39") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 99 cm |
| Overall Length Metric | 109 cm |
| Housing Length Imperial | 39" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 109 cm (43") |
| Overall Length Imperial | 43" |
