MOTION PRO - CABLE THROTTLE PULL YAM - 06500123
10,50incl. VAT
10,50incl. VAT

10,50incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Overall Length Metric | 104 cm |
| Housing Length Metric | 95.5 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 95,5 cm (37-1/2") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 104 cm (41") |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 37-1/2" |
