MOTION PRO - CABLE THROTTLE KAW - 06501146
14,67incl. VAT
14,67incl. VAT

14,67incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 61 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | +4" |
| Size Metric | +10 cm |
| Housing Length | 61 cm (24") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | +10 cm (+4") |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull , Alternate Length |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 24" |
