MOTION PRO - CABLE THROTTLE YAMAHA - 06500616
11,19incl. VAT
11,19incl. VAT

11,19incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 77,5 cm (30-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 77.5 cm |
| Overall Length Metric | 86.5 cm |
| Housing Length Imperial | 30-1/2" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 86,5 cm (34") |
| Overall Length Imperial | 34" |
