MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM - 06501051
31,33incl. BTW
31,33incl. BTW

31,33incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 71 cm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 71 cm (28") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Grootte | Standaard |
|---|---|
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 28" |
