YUASA - BATTERY YUASA 6-VOLT DRY 6N2A- - Y6N2A2C3
29,42incl. BTW
29,42incl. BTW

29,42incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 2-3/4 Inch |
| Metrische Hoogte | 106 mm |
| Height Imperial | 4-3/16" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| Batterijcapaciteit | 2 Ah |
| Referentienummer | 6N2A-2C-3 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechter Achter |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,2 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Lengtemaat | 70 Millimeter |
| Volt | 6 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 70 mm (2-3/4") |
| Breedte | 47 mm (1-7/8") |
| Breedte (Metrisch) | 47 mm |
| Breedte Imperial | 1-7/8" |
| Gewicht | 454 g (1 pond) |
| Gewichtsmaatstaf | 454 g |
| Gewicht Imperiaal | 1 lb |
| Hoogte | 106 mm (4-3/16") |
| Ventlocatie | Voorkant |
