YUASA - BATTERY YUASA 6-VOLT DRY 6N6-3 - Y6N63B
26,46incl. BTW
26,46incl. BTW

26,46incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 3-7/8" |
| Metrische Hoogte | 111 mm |
| Height Imperial | 4-3/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| Batterijcapaciteit | 6 Ah |
| Referentienummer | 6N6-3B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,6 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Lengtemaat | 99 mm |
| Volt | 6 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 99 mm (3-7/8" |
| Breedte | 57 mm (2-1/4") |
| Breedte (Metrisch) | 57 mm |
| Breedte Imperial | 2-1/4 inch |
| Gewicht | 0,9 kg (2 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 0,9 kg |
| Gewicht Imperiaal | 2 lb |
| Hoogte | 111 mm (4-3/8") |
| Ventlocatie | Centrum |
