YUASA - BATTERY YUASA 6-VOLT DRY 6N4C- - Y6N4C1B
33,40incl. BTW
33,40incl. BTW

33,40incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 2-13/16 Inch |
| Metrische Hoogte | 104 mm |
| Height Imperial | 4-1/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| Batterijcapaciteit | 4 Ampère-uur |
| Referentienummer | 6N4C-1B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Achter |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,4 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Lengtemaat | 71,1 mm |
| Volt | 6 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 71,1 mm (2-13/16") |
| Breedte | 71,1 mm (2-13/16") |
| Breedte (Metrisch) | 71,1 mm |
| Breedte Imperial | 2-13/16" |
| Gewicht | 0,6 kg (1,25 Pond) |
| Gewichtsmaatstaf | 0,6 kg |
| Gewicht Imperiaal | 1,25 lb |
| Hoogte | 10,4 cm (4-1/8") |
| Ventlocatie | Rechts |
