YUASA - BATTERY YUASA 6-VOLT DRY 6N4B- - Y6N4B2A
31,84incl. BTW
31,84incl. BTW

31,84incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 95,3 mm |
| Height Imperial | 3-3/4" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| Batterijcapaciteit | 4 Ampère-uur |
| Referentienummer | 6N4B-2A |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechter Achter |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,4 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 4" |
| Lengtemaat | 101,6 mm |
| Volt | 6 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 101,6 mm (4") |
| Breedte | 47 mm (1-7/8") |
| Breedte Imperial | 1-7/8" |
| Gewicht | 0,8 kg (1,75 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 0,8 kg |
| Gewicht Imperiaal | 1,75 lb |
| Hoogte | 95,3 mm (3-3/4 Duim) |
| Ventlocatie | Links |
