MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - MUFFLER PACKING 11X16X1 - 18602211
26,56incl. VAT
26,56incl. VAT

26,56incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 16" |
| Length Metric | 40.5 cm |
| Width Imperial | 11" |
| Width Metric | 28 cm |
| Width | 28 cm (11") |
|---|---|
| Length | 40,5 cm (16") |
| Product Name | Muffler Packing |
| Units | Each |
| Style | 4-Stroke |
| Riding Style | Street |
