MOTION PRO - CABLE THROTTLE - 06501171
11,74incl. VAT
11,74incl. VAT

11,74incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 88.5 cm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 88,5 cm (34-7/8") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 34-7/8" |
