MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM - 06501055
12,77incl. VAT
12,77incl. VAT

12,77incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 67.5 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 67,5 cm (26-1/2") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull , Push |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 26-1/2" |
