MOTION PRO - THROTTLE CABLE YFS200 - MP05118
9,86incl. VAT
9,86incl. VAT

9,86incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | Standard |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | +2" |
| Size Metric | +51 mm |
| Housing Length | Standard |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | +51 mm (2") |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull , Alternate Length |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | Standard |
