MOTION PRO - CABLE THROTTLE PU/PL SUZ - 06500487
23,76incl. VAT
23,76incl. VAT

23,76incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 105,5 cm (41-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Housing Length Metric | 105.5 cm |
| Overall Length Metric | 115.5 cm |
| Housing Length Imperial | 41-1/2" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Push , Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 115,5 cm (45-1/2") |
| Overall Length Imperial | 45-1/2" |
