MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM/HUS - 06501716
23,16incl. BTW
23,16incl. BTW

23,16incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 100,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | +3 |
| Size Metric | +76 mm |
| Behuizingslengte | 100,5 cm (39-1/2") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Plus 76 mm (3") |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 39-1/2" |
