MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SHIELD HEAT STRIP 2 X 3' - 18610153
14,46incl. VAT
14,46incl. VAT

14,46incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 3" |
| Length Metric | 91 cm |
| Width Imperial | 2" |
| Width Metric | 50.8 mm |
| Width | 50,8 mm (2") |
| Length | 91 cm (3') |
|---|---|
| Material | Foil-Coated Fiberglass Cloth |
| Product Name | Heat Shield |
| Color/Finish | Aluminum , Silver |
| Units | Each |
| Style | Strip |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
